اطلاعاتی در مورد سازه های ماکارونی 17 ص - Copy

مطالب دیگر:
📝نقشه ی بخش های شهرستان ماه نشان📝نقشه ی بخش های شهرستان طارم📝نقشه ی بخش های شهرستان زنجان📝انبر طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝اسپیکر طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝مته طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝تایر طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝ترمز طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝بلبرینگ طراحی شده در سالیدورک و کتیا📝ترجمه مقاله تئوری صف (یک روش بازگشتی برای سیستم صف)📝گزارش کارآموزی مکانیک؛ جيگ و فيكسچر و جوشكاري ایران خودرو📝تعيين ميزان افسردگي در دانشجويان خوابگاهي و غيرخوابگاهي و تأثير آن بر پيشرفت تحصيلي📝ارزيابي كيفيت خدمات ارائه شده توسط شركت سهامي بيمه ايران📝تحقیق ارتباط با پايگاه داده‌هاي Access در Visual Basic📝تحقیق آزادي اطلاعات و حريم خصوصي📝پایان نامه کارشناسی ارشد امكان سنجي فيلتراسيون آكوستيكي جهت جذب ذرات خروجي از اگزوز موتورهاي ديزل📝پروژه امنيت شبكه و رمزگذاري📝پروژه امنیت ملی بین الملل و ایران📝پروژه بازيافت دي اتانول آمين از پساب هاي صنعتي📝بررسي تطبيقي اثري از كمال الدين بهزاد با شعري از بوستان سعدي📝بررسي جرم پولشويي در اسناد بين المللي و حقوق ايران📝بررسی و مطالعه تصفیه پذیری و دفن لجن اسیدی حاصل از بازیافت روغن📝تحقیق بررسی مسائل و مشكلات رواني – اجتماعي نوجوانان تحت سرپرستي بهزيست📝تحقیق بررسي ميزان شيوع اختلالات رواني در مديران دبيرستانهاي دخترانه شهر تهران📝بررسي وضعيت جمع‌آوري و دفع زباله‌هاي شهري

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان اطلاعاتی در مورد سازه های ماکارونی 17 ص - Copy آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 16
اطلاعاتی در مورد سازه های ماکارونی سازه های ماکارونی سازه هاي ماكاروني به سازه هايي اطلاق مي شود ، كه مصالح استفاده شده در آنها تنها ماكاروني و چسب مي باشد . اين سازه ها در مقياس كوچكتر نسبت به سازه هاي واقعي طراحي و توسط ماكاروني و چسب ساخته مي شوند و پس از ساخت مورد بارگذاري قرار مي گيرند . در واقع اين سازه ها به عنوان ماكت ساخته نمي شوند و سازه اي كه بار بيشتري را تحمل مي كند ، موفق تر خواهد بود . پل ( تحت بارگذاري يكنواخت ، متمركز و متحرك ) ، Towercrain ، انواع قاب هاي ساختماني و ستون هاي فشاري از جمله رايج ترين سازه هاي ماكاروني مي باشند . هر ساله در اين راستا مسابقات بزرگي در دانشگاه هاي معتبر دنيا بين دانشجويان رشته مهندسي عمران برگزار مي گردد . اين دانشگاه ها از سالها پيش در اين زمينه سرمايه گذاري كرده تا ذهن خلاق دانشجويان را فعال سازند و از طرحها و پژوهش هاي آنها در عمل استفاده كنند . طراحي و ساخت پل و ستون هاي فشاري رايج ترين رشته هاي اين مسابقات مي باشند . بطور مثال طراحي و ساخت پل خرپايي تنها با استفاده از 750 گرم ماكاروني ( معادل يك بسته ماكاروني ) كه مي تواند وزن زيادي را تحمل نمايد . طول دهانه پل يك متر و حداكثر ارتفاع پل نيم متر مي باشد . پل روي دو تكيه گاه كه از يكديگر يك متر فاصله دارند قرار مي گيرد و تكيه گاهها فقط قادر به وارد كردن عكس العمل عمودي مي باشند و هيچ عكس العمل افقي در تكيه گاهها بر پل وارد نمي شود . ركورد كسب شده در اين رشته ( پل خرپايي ) معادل 176 كيلو گرم مي باشد ، كه اين ركورد تقريبا 230 برابر وزن خود سازه مي باشد . همچنين طراحي و ساخت سازه هاي فشاري كه قادر به تحمل بار هايي بيش از نيم تن مي باشند ، از ديگر نمونه هاي اين سازه ها هستند . اينجا يك سئوال ممكن است مطرح ميقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود