آموزش مبانی پایه برق الکترونیک 8 ص

مطالب دیگر:
🔗199-طراحی روش اجرای تونل در سنگهای سست با استفاده از نتایج تحلیل برگشتی مبتنی بر داده های جابجایی حاصل از رفتارنگاری🔗200-اثر میکروسیلیس بر روی زمان گیرش و جمع شدگی در داخل قالب بتن های توانمند🔗201-اثر میکروسیلیس در تغییر شکلهای وابسته به زمان بتنهای با مقاومت زیاد🔗202-نقش ملات در تخمین مدول الاستیسیته بتن با مقاومت بالا (HSCHPC)🔗203-بررسی کیفیت دوده سیلیسی تولید داخل کشور و تعیین میزان تاثیر آن روی خواص بتن تازه و سخت شده🔗204-بررسی خصوصیات مکانیکی بتنهای حاوی حاوی پوزولان گدار سفید بافت و مقایسه آن با بتن کنترل🔗205-بهبود مقاومت چسبندگی بین فولاد و بتن با استفاده از متیل سلولز در طرح اختلاط بتن🔗206-ارزیابی مقاومت بتن مس باره🔗207-کاربرد مواد مضاف (دیرگیرکننده ها) در بتنهای سازه هایی که با قالب لغزان اجرا میشوند🔗208-تاثیر بزرگترین اندازه سنگدانه در خواص مهندسی بتن با مقاومت بالا🔗209-تاب فشاری بتن ها در آب دریاچه ارومیه با بود یا نبود پوشش رنگی🔗210-زمان کوبش در بتن غلطکی و اثر پوزولانهای ایران بر آن🔗211-بررسی آزمایشگاهی خواص فیزیکی و مکانیکی بتن های کفی🔗212-مقاومت پیوستگی موضعی بین بتن و آرماتور با مقاومت های معمولی و بالا🔗213-بتنهای پلیمری کم هزینه🔗214-مطالعه دوام بتن در شرایط محیطی دریاچه ارومیه🔗درامد بالا با برنامه سازی اندروید بدن نیاز به برنامه سازی🔗مدیتیشن تقویت حافظه🔗مديتيشن جذب عشق با ضربه های دوگوشی تتا و پيام هاي پنهان🔗ترک سیگار(با استفاده از پیام های پنهان)🔗عنوان:مدیریت ریسک زنجیره تامین با رویکرد مدیریت ریسک های وارده از طرف تامین کنندگان🔗8- طراحی روسازی های صلب و انعطاف پذیر راه و فرودگاه با استفاده از نرم افزار مهندسین ارتش ایالات متحده آمریكا🔗9- نرم افزار تحلیل و رسم مرحله به مرحله دیاگرام خمشی سازه به روشهای كراس و كانی و نمایش همگرایی آنها به جواب اصلی🔗10- طراحی مجدد سیستم نگهداری و تحلیل پایداری ناحیه یك تونل نقره كمر به روش عددی تفاضل محدود نرم افزار FLAC3D🔗11- شکست سد و پهنه بندی سیلاب ناشی از آن با استفاده از نرم افزار

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان آموزش مبانی پایه برق الکترونیک 8 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 10
مجموعه شماره 1 «الكترونيك پايه مدل MK7501» هدف از ارائه اين مجموعه آشنايی علاقمندان نوآموز با اصطلاحات متداول در رشتة برق و الكترونيك، نظير ولتاژ الكتريكي، جريان الكتريكي، توان مصرفي، قانون اهم و … و همچنين آ شنايي با روش شناسايي، كدخواني، طريقة نصب و لحيم‏كاري و طرز عملكرد قطعاتي نظير مقاومت، خازن، سلف، ترانس، ديود، ديود زنر، ترانزيستور و … در مدار مدنظر قرار گرفته است. در بخش ابتدايي اين مجموعه تعريف ايجاد اختلاف پتانسيل و ايجاد جريان الكتريكي به كمك تشريح ساختمان اتم، خاصيت فلزات، مواد رسانا، مواد عايق و … صورت گرفته است. پس از اين مطالب چگونگي شناسايي مقاومتها با كدهاي رنگي و جدول مربوطه با مثال‏هاي مناسبي توضيح داده شده است. در بخش دوم به عنوان اولين گام در كار عملي، طريقة مونتاژ قطعات بر روي فيبر مدار چاپي موجود در اين مجموعه ارائه شده كه نوآوران مي‏توانند با روش صحيح لحيم‏كاري و همچنين شكل ظاهري برخي از قطعات آشنا گردند. فيبر مدار چاپي اين مجموعه شامل چند نقطة اتصال به نام پينهاي ارتباطي است كه به كمك اين پينها از لحيم‏كاري متعدد و از بين رفتن فيبر مدار چاپي جلوگيري به عمل آمده و نوآموزان مي‏توانند اتصالات مورد نياز براي آزمايشات بعدي را بدون لحيم‏كاري و تنها با چند تكه سيم و اتصال آنها به پينها، ارتباط لازم بين قطعات را برقرار نمايند. به عنوان مثال در شكل روبرو نحوة اتصال يك LED را به تغذية مدار ملاحظه مي‏نماييد. همانگونه كه ملاحظه مي‏نماييد مجموعه پينهاي PIN1 با اتصال موجود در فيبر مدارچاپي به قطب مثبت تغذيه متصل شده و مجموعه پينهاي PIN3 نيز به قطب منفي تغذية موجود بر روي فيبر مدار چاپي متصل گرديده است. هنگام اتصال صحيح پايه‏هاي LED به قطب‏هاي مثبت و منفي تغذيه، اين قطعه از خود نور ساطع خواهد نمود. در اين آزمايشقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود