بررسي اقتصادي آلمان و آمريكا 25 ص

مطالب دیگر:
📃تحقیق درباره مدل نظارت رشد آزاد📃تحقیق درباره مديريت📃تحقیق درباره مديريت پروژه📃تحقیق درباره مديريت اخلاقــي در جـامعه اسلامي📃تحقیق درباره آموزه‏هايي از بهترين شركت‏هاي ناشناخته جهاني📃تحقیق درباره ضرورت و مشروعيت رهبرى از ديدگاه امام على📃تحقیق درباره مديريت بازاريابي📃تحقیق درباره مديريت حافظه📃تحقیق درباره مدیریت دانش در سازمان ها و موسسات آموزشی📃تحقیق درباره مديريت دانش در سازمان ها📃نگاهي به فلسفه هاي مديريت بازاريابي📃تحقیق درباره مديريت فروش📃تحقیق درباره مديريت‌ كيفيت‌ فراگير در خدمات‌ كتابداري‌ و اطلاع‌رساني‌📃تحقیق درباره مديريت مالي📃تحقیق درباره مديريت و حسابداري در شهرداري ها📃تحقیق درباره مرگ و حالت احتضار📃تحقیق درباره مراحل توليد قند📃تحقیق درباره مريستمهاي رأسي📃تحقیق درباره مسجد 📃تحقیق درباره مسئله انتظار📃تحقیق درباره مسئولیت و شرح فعالیت واحد برنامه ریزی ساخت📃تحقیق درباره مشاركت اجتماعي دانش آموزان وعوامل مؤثر بر آن📃تحقیق درباره مشروطه 📃تحقیق درباره معراج پیامبر صلی الله علیه و آله در دیدگاه عقل و وحی و آثار تربیتی آن📃تحقیق درباره معراج

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان بررسي اقتصادي آلمان و آمريكا 25 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 25
مقدمه : بعد از چندين دهه از پيشرفت ،اقتصاد آلمان با افت مواجه مي شود. آلماني ها رهبري قوي را در بخش هاي اصلي بازار جهان نشان داده اند. و از اشتغال ثابت و موقعيت اجتماعي برخوردار بودند. سال 1990 تغيري ايجاد شد. اقتصاد آلمان خيلي كمتر از ديگر كشورهاي پيشرفت كرده است و موقعيت بازار كار به طرز چشمگيري باقي ماند. آلمالني ها هنوز در زمينه هاي بازار سنتي ثابت قدم و قوي هستند. اما به موقعيت ديگر كشورها در بازسازي اقتصادي كه بر مبناي دانش باشد نبوده است به خصوص آمريكا خيلي بيشتر در عمق بخشيدن نيازهاي جهاني سازي موفق بوده است . در مقايسه با آلمان ،اقتصاد آمريكا نسبت رشد بتالا و كاهش بيكاري در طي دهه پيش نشان داد. آمريكا نه تنها موقعيتش را در زمينه هاي زيادي در بازار جهاني بهبود بخشيد بلكه قادر شد كهد روند بازار جهاني را تعيين كند و يكي از بهترين فروشنده ها در بخش هاي مختلف در نظام اقتصادي جديد شود. هنگامي كه به دلايل پيشرفت آلمان در طي دهه گذشته مي نگريم ،نه تنها از آمريكا ،بلكه از چندين كشور اروپايي ديگر هم عقب افتاده است كه اين دلايلي آشكار است كه ما مي تعوانيم به روشني ببينيم . براي نمونه فشار زياد جريان پيوند دوباره انعطاف پذيري بازار كار و مقدار زياد كاغذ بازي بعضي از دلايل تحليلي از موقعيت اقتصادي جديد نشان مي دهد كه آلمان مشكلاتي در تغيير علاوه بر اين دلايل ،تحليلي از موقعيت اقتصادي بازار اقتصادي جديد نشان مي دهد كه المان مشكلاتي در تغيير نظام اقتصادي از يك مشكل سنتي بر مبناي صنعت به مشكلي كه به داشتن مدرن و تحقيق و توسعه دست يافته است ،داشته است. يك توضيح براي اين مشكلات در سياست تكنولوژي براي كارخانه هاي كوچك و متوسط يافت مي شود. در همه نظام هاي اقتصادي پيشرفته در طول دهه گذشته شركت هاي كوچك و متوسط نقشي را براي شكوفا كردن عقايد نو آوري شده و ايجاد شغل بدست آوردند. سياست نظام اقتصادي پيشرفته بايد اين نقشقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود