اقتصاد انرژي هسته اي

مطالب دیگر:
📚حسابداری هتل ها📚حسابداري با نرم افزار📚حسابداري پرداخت دستمزد📚حسابداري داراييهاي نامشهود📚حسابداري مديريت استراتژيك را در شركت بزرگ چندمليتي در آلمان بررسی می کند📚حسابداري منطقي📚حسابداري وجه نقد📚اقتصادي اساسي دولتها📚خبردر اصول روابط عمومي📚خلاصه از مالیه عمومی و تعیین خط مشی دولتها📚خلاصه اي از عملكرد مهندسين در سالن دستگاه ادارة مخابرات📚دستمزد و حقوق پرداختی📚دونرخه کردن قیمت بنزین دارای توجیه اقتصادی هست یا خیر📚دهکها و ضریب جینی در ایران📚رابطه بازار پول ، كالا و كار در ايران📚رابطه حسابداري تعهدي و حسابداري نقدي📚رابطه ميان تعهد حرفه اي و سازماني📚راهنماي اندازه گيري شاخص هاي بهره ور📚راهنماي جذب سرمايه از صندوق📚رتبه‌بندي كشورها در زمينه بسترسازي الكترونيكي📚رفتار مربيان و انسجام گروهي📚رفع تنگناهاي بانكي و رقابتي نمودن سيستم بانكي📚ركود اقتصادي - زنگ خطرتوسعه📚رويارويي كشورهاي در حال توسعه با چالش هاي تكنولوژيكي📚ریشه ها و پیامدهای فساد مالی

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان اقتصاد انرژي هسته اي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 21
دغدغه اصلي جهان عادت كرده به مصرف انرژي، در دو دهه آينده، توليد انرژي و ساخت نيروگاه اتمي به عنوان تنها راه خروج از بحران انرژي در دهه هاي آينده است. انرژي در جهان امروز يك عامل راهبردي است و اغلب كشورهاي جهان به خصوص آنها كه به دنبال اعمال اراده و قدرت خود بر ديگر كشورها مي باشند از همين دريچه به مقوله انرژي مي نگرند. همان طوري كه اين نگاه را مي توانيم از زمان هاي گذشته يعني دوران استعمار كهنه تا به امروز دنبال كنيم. در اين ميان كشور ما ايران، علاوه بر اينكه داراي ذخاير ويژه و عمده اي از منابع انرژي بخصوص نفت و گاز مي باشد، در منطقه اي از جهان واقع است كه يكي از اصلي ترين منابع انرژي در سطح جهان به شمار مي رود. بنابراين با توجه به اينكه مقوله انرژي براي كشورهاي سلطه طلب، نقش موتور محركه اقتصاد و توليد ملي و تعيين كننده جايگاه آنها در نظام سرمايه داري جهان را دارد و همچنين تضمين كننده منافع و امنيت ملي آنها است، براي كشور ما نيز چگونگي سامان دهي به سياستهاي بخش انرژي، نقش كليدي در فرآيند تحولات سياسي، اجتماعي و اقتصادي را داراست و لذا ضروري است كه براي انرژي و بخصوص نفت و گاز و به دنبال اينها انرژي هسته اي، برنامه و استراتژي انديشيده و متناسب با شرايط واقعي موجود داخلي و جهاني داشته باشيم. نگرش استراتژيك داراي دو مشخصه ميان رشته اي يا فرابخشي بودن (جامع بودن) و طولاني مدت بودن است، كه در ساير نگرش ها اعم از نگرش اقتصادي و فني صرف كمتر به آنها توجه مي شود. در اين نگرش منافع و مضرات بخش انرژي تنها در محدوده بخش مذكور مورد لحاظ قرار نمي گيرد بلكه در كل چارچوب نظام و با توجه به رعايت و حفظ امنيت ملي لحاظ مي شود و منافع نظام اجتماعي را حداكثر و مضرات آن را به حداقل مي رساند. البته بايدقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود