آموزش الزامي در بهرهوري نيروي انساني 25 ص

مطالب دیگر:
📗تحقیق حقوق بشر در دعاوی كيفری براساس اسناد بين المللي و منطقه ای📗تحقیق حمايت كيفري محيط زيست📗تحقیق خطر تكرار جرم در سن، و دوره هاي مختلف زندگي بزهكار📗تحقیق پیرامون دايره شمول ماده 632 قانون مجازات اسلا‌مي📗تحقیق در كيفيات تعليق و رفع تعليق قضات متهم📗تحقیق درآمدي بر درك جرم سازمان يافته و مظاهرفرا ملي آن📗تحقیق دفاع اجتماعي يا نظري كوتاه در باره حقوق كيفري📗تحقیق تحليل ماده 41 قانون مجازات اسلامي📗تحقیق جرم جاسوسي📗تحقیق جرم انگاري برخي از عنوانهاي حقوقي در ايران و تاثير ملاحظه هاي سياسي و اجتماعي بر آن📗تحقیق جامعه جرم مجازات و هدف نوع و خصائص كيفرها📗تحقیق جايگزينهاي زندانهاي كوتاه مدت در حقوق كيفري ايران📗تحقیق جرايم مبهم ( بزه هاي نا معين )📗تحقیق توصيف جرم📗تحقیق تخريب اموال تاريخي و فرهنگي در حقوق جزاي ايران📗تحقیق تشابهات‌ و تفاوتهاي‌ حقوق‌ جزايي‌اسلامي‌ و غربي📗تحقیق اصل قانوني بودن جرم و مجازات📗تحقیق پيوند عضو پس از قصاص📗تحقیق بزهكاري زنان و مسئوليت كيفري مخففه📗تحقیق بررسي لايحه قانوني رفع تجاوز از تأسيسات آب و برق كشور📗تحقیق بررسي انتقادي قانون مجازات عمومي ايران مصوب تيرماه 1352📗تحقیق بحثی در قسامه📗تحقیق در مورد جرم سياسي📗تحقیق پيرامون ماده 296 قانون مجازات اسلامي📗تحقیق آيات قرآن و شرط اسلام در ذبح کننده

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان آموزش الزامي در بهرهوري نيروي انساني 25 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 26
آموزش الزامي در بهره‌وري نيروي انساني چكيده با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری و همچنين ضرورت به روز شدن عوامل سازماني، آگاهي‌ها و مهارت‌هاي نيروي انساني شاغل در سازمان‌ها، توجه به آموزش به معني تمام فرايندهايي كه باعث توسعه فردي و صلاحيت‌هاي لازم در رابطه با شغل مورد نظر در كاركنان مي‌شود، ضروري مي‌نمايد كه البته اين آموزش‌ها بايستي با توجه به يك سيستم منظم و معتبر نيازسنجي آموزشي، برنامه‌ريزي و به اجرا درآيد. بسياري از سازمان‌ها آموزش را هزينه تلقي مي‌نمايند و به همين منظور بودجه اندكي را به امر آموزش نيروي انساني اختصاص مي‌دهند كه اين طرز تفكر اشتباه باعث عقب‌ماندگي سازمان از فناوری و دانش روز شده است. آموزش هزينه نيست، بلكه سرمايه‌گذاري در زمينه تحقق اهداف سازماني مي‌باشد. مقدمه در جهان رقابتي امروزه، بي‌شك يكي از ابزارهاي مهم در ايجاد تحول و بقاي سازمان و رسيدن به اهداف و رسالت‌هاي مورد نظر، برنامه‌ها و رويكردهاي نوين آموزش است؛ در اين ميان، آنچه مقولة تحول را حيات مي‌بخشد و بقاي سازمان را نيز تضمين مي‌كند، عنصر «انسان» و «توسعه منابع انساني» است. امروزه آموزش به عنوان يكي از روش‌هاي توسعه منابع انساني سازمان‌ها مطرح مي‌باشد. هر سازماني به افراد آموزش ديده و باتجربه نياز دارد تا مأموريت خود را به انجام برساند. پرورش انسان‌هاي زبده و ماهر كه از آن به عنوان توسعه منابع انساني ياد مي‌شود، ضرورت اجتناب‌ناپذيري است كه سازمان‌ها براي بقا و پيشرفت در جهان پرتغيير و تحول امروزي سخت بدان نيازمندند؛ به همين دليل آموزش به عنوان يكي از وظايف اصلي مديريت منابع انساني مطرح بوده و همواره در تدوين برنامه‌هاي توسعه يا تغييرات سازماني به عنوان عامل مهم مورد توجه قرار مي‌گيرد. [1] بسياري از علماي مديريت و اقتصاد بر اين باورند كه در ميان انواع سرمايه‌گذاري‌هايی كه در جهت ارتقای بهره‌وري و نهايتاً توسعه اقتصادي و اجتماعي صورت مي‌گيرد، توانمند ساختن نيروي انساني به عنوان مؤثرترين عنصر دخيلقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود