آموزش مبانی پایه برق الکترونیک 8 ص

مطالب دیگر:
🔍دانلود پاورپوینت وظایف یک مدیر🔍دانلود پاورپوینت کتاب بهداشت روان 2🔍دانلود پاورپوینت فراکتال در معماری🔍دانلود پاورپوینت مدیریت رفتار سازمانی🔍دانلود پاورپوینت روش های جمع آوری داده ها 🔍دانلود پاورپوینت آشنایی با سی تی اسکن🔍دانلود پاورپوینت هوش هیجانی🔍دانلود پاورپوینت شبکه های اجتماعی🔍پاورپوینت تصفیه آب و فاضلاب در 211 اسلاید کاربردی به طور کامل و جامع همراه با شکل و تصاویر و فرمول های مربوطه 🔍پاورپوینت حسابداری مواد و بهای تمام شده آن 81 اسلاید🔍دانلود پاورپوینت کتاب حسابداری پیشرفته 2 از دکتر کرباسی🔍پاورپوینت کتاب حسابداری صنعتی 1 از دکتر محمد عرب مازار یزدی🔍پاورپوینت کتاب حسابرسی 2 از پرویز گلستانی و امیرعلی خان خلیلی🔍دانلود پاورپوینت اقلیم گرم و خشک یزد🔍دانلود پاورپوینت رضایت شغلی و پیامدهای آن 🔍دانلود پاورپوینت آشنایی با سیستم های اجتماعی🔍دانلود پاورپوینت معماری کبوتر خانه🔍دانلود پاورپوینت آمار و احتمالات مهندسی 🔍دانلود پاورپوینت سیستم های دودویی و باینری🔍دانلود پاورپوینت خدایان آشوری🔍دانلود پاورپوینت نفوذ آمریکا در پسابرجام🔍دانلود پاورپوینت نرم افزارهای مورد استفاده در مدیریت استراتژیک🔍دانلود پاورپوینت استفاده از اعداد در معماری🔍دانلود پاورپوینت بیسکوییت🔍دانلود پاورپوینت مدیریت بحران در حوادث مترقبه

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان آموزش مبانی پایه برق الکترونیک 8 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 10
مجموعه شماره 1 «الكترونيك پايه مدل MK7501» هدف از ارائه اين مجموعه آشنايی علاقمندان نوآموز با اصطلاحات متداول در رشتة برق و الكترونيك، نظير ولتاژ الكتريكي، جريان الكتريكي، توان مصرفي، قانون اهم و … و همچنين آ شنايي با روش شناسايي، كدخواني، طريقة نصب و لحيم‏كاري و طرز عملكرد قطعاتي نظير مقاومت، خازن، سلف، ترانس، ديود، ديود زنر، ترانزيستور و … در مدار مدنظر قرار گرفته است. در بخش ابتدايي اين مجموعه تعريف ايجاد اختلاف پتانسيل و ايجاد جريان الكتريكي به كمك تشريح ساختمان اتم، خاصيت فلزات، مواد رسانا، مواد عايق و … صورت گرفته است. پس از اين مطالب چگونگي شناسايي مقاومتها با كدهاي رنگي و جدول مربوطه با مثال‏هاي مناسبي توضيح داده شده است. در بخش دوم به عنوان اولين گام در كار عملي، طريقة مونتاژ قطعات بر روي فيبر مدار چاپي موجود در اين مجموعه ارائه شده كه نوآوران مي‏توانند با روش صحيح لحيم‏كاري و همچنين شكل ظاهري برخي از قطعات آشنا گردند. فيبر مدار چاپي اين مجموعه شامل چند نقطة اتصال به نام پينهاي ارتباطي است كه به كمك اين پينها از لحيم‏كاري متعدد و از بين رفتن فيبر مدار چاپي جلوگيري به عمل آمده و نوآموزان مي‏توانند اتصالات مورد نياز براي آزمايشات بعدي را بدون لحيم‏كاري و تنها با چند تكه سيم و اتصال آنها به پينها، ارتباط لازم بين قطعات را برقرار نمايند. به عنوان مثال در شكل روبرو نحوة اتصال يك LED را به تغذية مدار ملاحظه مي‏نماييد. همانگونه كه ملاحظه مي‏نماييد مجموعه پينهاي PIN1 با اتصال موجود در فيبر مدارچاپي به قطب مثبت تغذيه متصل شده و مجموعه پينهاي PIN3 نيز به قطب منفي تغذية موجود بر روي فيبر مدار چاپي متصل گرديده است. هنگام اتصال صحيح پايه‏هاي LED به قطب‏هاي مثبت و منفي تغذيه، اين قطعه از خود نور ساطع خواهد نمود. در اين آزمايشقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود