بحث هدفمند كردن يارانه 16 ص

مطالب دیگر:
📗پاورپوینت در مورد:بررسي بهره وري عوامل توليد در بخش حمل و نقل كشور📗تحقیق درباره نگرشى جديد بر قانون ديات - سير تاريخى پيدايش نظام ديات📗پاورپوینت درباره:پنجمین نشست هم اندیشی حق بر شهر حق حرکت پیاده و مسئله پل عابر📗پاورپوینت درباره درس تاریخ تحلیلی صدر اسلام📗پاورپوینت درمورد اینترنت بانک همراه (GPRS)📗پاورپوینت درباره آشنايي با اصول، قوانين و مقررات بهداشت محيط📗پاورپوینت درمورد جزوه آموزشي كارگاه آموزشي شرکت‌هاي مادر تخصصي📗پاورپوينت درباره شناخت کشورهای مشترک المنافع(CIS ) و راههای توسعه روابط بازرگانی و اقتصادی📗پاورپوينت درباره روش تحقیق وارائه گزارش (پایان نامه نویسی)📗پاورپوینت درباره اشکال دارویی📗پاورپوینت در مورد تبخیر و تعرق📗پاورپوینت درباره طبقه بندی اوراق بهادار مالی اسلامی (صکوک)📗پاورپوینت در مورد قرآن و انسان📗پاورپوینت درباره بهداشت مواد غذايي 📗پاورپوینت درمورد بهداشت روان در بلايا📗اصول و فنون مذاکره📗پاورپوینت درباره بهينه سازي چند هدفه بر اساس الگوريتمهاي جمعيتي📗پاورپوینت درمورد ابزارهای مدیریت و بهبود کیفیت📗پاورپوینت در مورد اسلايدهاي آموزشي استانداردهاي حسابداري ايران📗پاورپوینت درباره رهیافت های کمی به مدیریت 📗پاورپوینت درباره شی‌گرایی در مهندسی نرم‌افزار📗پاورپوینت درباره مروری بر روانشناسی و بهداشت درس بهداشت روانی📗پاورپوینت در مورد برنامه ریزی و طراحی تمرین 📗پاورپوینت درباره آشنايي با مفاهيم و نحوه اجراي نظام آراستگی( 5 ت) در مراكز اداري و صنعتي 📗پاورپوینت درباره اخلاق در آموزش

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان بحث هدفمند كردن يارانه 16 ص آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 16
بحث هدفمند كردن يارانه‌ها از مسائلي است كه هميشه مدنظر صاحب‌نظران اقتصادي براي اصلاح بخشي از ساختار اقتصادي بوده است، با مروري بر احكام برنامه‌هاي دوم و سوم و چهارم اين مهم مدنظر بوده و دولت‌هاي وقت مكلف به تدوين لايحه‌اي براي هدفمند كردن يارانه‌ها بودند، به هر تقدير دولت‌هاي قبلي يا زمينه را مساعدت نديدند يا كاهلي كرده و از اجراي آن خودداري نمودند. اما دولت دهم با شجاعت نسبت به اجراي اين مهم اقدام كرد و لايحه هدفمند كردن يارانه‌ها را تقديم مجلس نمود و به مردم وعده داد كه با ارائه 7 بسته اقتصادي، اصلاحات ساختاري در نظام اقتصادي را به سرانجام رساند. اولين بسته هم هدفمند كردن يارانه‌ها است. نكته قابل تامل اينكه، اين بسته بايستي در كنار ساير بسته‌ها ديده شود تا نتيجه مثبت در پي داشته باشد لذا انتظار مي‌رود، دولت و مجلس در زمينه ساير بحث‌هاي اقتصادي مانند نظام بانكي، ارزش پول ملي، مالياتها، گمرك و... نيز سريعاً اقدام كنند. اما درخصوص بيم‌ها و اميدهاي لايحه هدفمند كردن يارانه چند نكته قابل توجه است. 1) ضرورت انجام اين كار، براي همه مديران و كارشناسان و اهل فن روشن است و هيچكس در تصويب و اجرا و اصلاح نظام هدفمند كردن يارانه‌ها ترديد ندارد به عبارتي يك اجماع حداكثر بين مديران و نخبگان جامعه وجود دارد، لذا بايستي همه دلسوزان فارغ از نگاه سياسي، از اين شجاعت و اقدام مثبت دولت حمايت كرده و اجراي آن را تشويق كنند. 2) اهداف اصلي اين طرح بهبود نظام هدفمند كردن يارانه‌، بهبود بهره‌وري توليد و فرايندها، مديريت مصرف بهينه، استفاده مطلوب از منابع، عدالت، كاهش تورم و افزايش اشتغال است. لذا در تمام مراحل تصويب و اجرا بايستي فرايند را با اهداف سنجيد و هر كجا به اين اهداف خدشه وارد شد، با تدبير اصلاح شود. 3) در بررسي ابعاد لايحه حتماً آثار اقتصادي، سياسي، اجتماعي، فرهنگي مد نظر گرفته شود، ظرفيت اجتماعي مردم، مهار تورم و آثارقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود