بررسي ايمني حمل و نقل در كشور آمريكا 28 ص - Copy

مطالب دیگر:
تحقیق ايستگاه هاي هواشناسي در ايرانتحقیق گل سنگتحقیق بررسی کشور اوکراینتحقیق بررسی اندازه گیری شعاع زمینتحقیق آلايندگي و مصرف سوخت خودروها به دليل محدوديت هاي زيست محيطيتحقیق بررسی موزه های استان یزدتحقیق بررسی قاره آفریقا از نظر هنریتحقیق بررسی قاره آسياتحقیق بررسی شهرستان اسفراینتحقیق عجايب هفت گانهتحقیق آژانس های مسافرتی در صنعت جهانگردیتحقیق بررسی استان بوشهرتحقیق بررسی استان کرمانتحقیق بررسی استان مازندرانتحقیق مفهوم ارتفاع و پستي و بلندي در جغرافیاپاورپوینت ایمپلنت های پزشکیتحقیق آثار فعالیت‌ های انسانی در امر بیابان ‌زائیتحقیق آتشفشان در اقیانوس هاتحقیق بررسی آب از نظر شیمیاییتحقیق گسله‌ هاي كپه‌ داغتحقیق سازند شوريجهتحقیق زمين‌ شناسي كپه‌ داغ و البرز شرقيبررسي و تحليل كاربري اراضي شهري و روستايي با استفاده از تكنوژيهاي RSتحقیق بررسی زلزله تهرانتحقیق مفهوم هیدرولوژی در جفرافیا

در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان بررسي ايمني حمل و نقل در كشور آمريكا 28 ص - Copy آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
کلمات کلیدی فایل:

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود

فرمت فایل: ورد - Word


کتاب سبز - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 28
بررسي ايمني حمل و نقل در كشور آمريكا مقدمه وزارت حمل و نقل آمريكا ساليانه گزارشي از عملكرد بخش حمل و نقل منتشر مي‌كند. يكي از موارد قابل توجه در اين گزارش مقوله ايمني است كه ما در اين مبحث فاكتورهاي ايمني در بخش زميني كه آمار آن مربوط به سال 2002 مي‌باشد، مي‌پردازيم. هدف راهبردي در موضوع ايمني الف) هدف راهبردي هدف راهبردي در اين زمينه عبارت است از بالا بردن سطح بهداشت و ايمني عمومي با تلاش در جهت به صفر رساندن مرگ و مير و جراحات مرتبط با حمل و نقل ب) پيامدهاي راهبردي الف. كاهش تلفات جاني مرتبط با حمل و نقل ب. كاهش مجروحان مرتبط با حمل و نقل ايمني مهمترين هدف راهبردي براي مديران و برنامه‌ريزان حمل ونقل است. ما بايد سعي كنيم تا سود حاصل از حمل و نقل را بالا بريم و در عين حال مخاطرات جاني را كاهش دهيم. ايمني راههاي اصلي تصادفات راههاي اصلي باعث 95 دصد از تلفات و 99 درصد مجروحان در حمل و نقل و علت اصلي مرگ و مير در سنين 4 تا 33 سال است. هنوز حدود 70 ميليون نفر (25 درصد رانندگان) در هنگام رانندگان يا استفاده از وسايل نقليه موتوري از كمربند ايمني استفاده نمي‌كنند. مشروبات الكلي به تنهايي بزرگ‌ترين عامل دخيل در تصادفات مرگبار است (بيش از 17000 مورد در سال). حدوداً 12 درصد از كل كشتگان حوادث وسايل نقليه موتوري در تصادفات با كاميونهاي بزرگ جان باخته‌اند، در صورتي كه كاميونها فقط 4 درصد ار كل وسايل نقليه ثبت شده مي‌باشند و 7 درصد از سفرها را به خود اختصاص مي‌دهند. تصادفات راههاي اصلي، ظرفيت قابل توجهي از بودجه سيستم بهداشت عمومي را به خود اختصاص داده است (بالغ بر 6/230 ميليارد دلار در سال، با به طور متوسط 820 دلار به ازاي هر نفر كه در ايالات متحده زندگي مي‌كند). نتايج سال 2002 وزارت حمل و نقل به اهدافقسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در جزوه باز آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »

برای دانلود فایل بر روی دکمه زیر کلیک کنیدجزییات بیشتر+دانلود